wtorek, 27 lipca 2010

strawberry trrruskawkowe

Lubię zabijać siebie. Patrzeć na to, jak powoli tracę resztki optymizmu i jakiejkolwiek wiary w siebie. A gdyby choć raz ktoś chciał mi pokazać, że to słońce, że gwiazdy, że księżyc, że morza i lasy, że to wszystko, to wszystko jest DLA MNIE.
Tęsknie za odbiciem Słońca w Twoich czekoladowych oczach.

strawberry truskawkowe na bezbarwne dni

Nie zabijaj mnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz